Neredeyiz?

SIĞACIK ANTİK OTEL, Kaleiçi’nde sahile çok yakın bir konumda bulunmaktadır.

Adresimiz ve telefonlarımız aşağıda verilmiştir. Ayrıca haritaya bakarsınız keza yerimizi rahatlıkla bulabilirsiniz.

Antik Otel
Sığacık Mahallesi, 129. Sk. No:38
35460 Seferihisar/İzmir

Tel: (0232) 745 71 79 – (0542) 743 36 46
Yetkili:  ERHAN SÜRÜCÜOĞLU

SIĞACIK HARİTASI (GOOGLE HARİTA İÇİN RESMİ TIKLAYIN)

 

İZMİR’DEN SEFERİHİSAR’A NASIL ULAŞILIR

İzmir’e geldiğinizde Aydın istikametine giderken (ama ÇEŞME TABELASINI ASLA KAÇIRMADAN) İzmir – Çeşme otoyolundan Çeşme yönüne gidiyorsunuz… ve de otoyolun SEFERIHİSAR (Güzelbahçe) ÇIKIŞINDAN çıkıyorsunuz (SEFERİHİSAR TABELASINI KAÇIRMAYINIZ). Seferihisar tabelasını takip ederek sağa dönüp yola devam ediyorsunuz.

Zaten ondan sonra yol üzerinde YELKİ, BADEMLER, ULAMIŞ vs gibi yerleşim yerlerini geçiyor ve Sakin Şehir Seferihisar’a ulaşıyorsunuz.

OTOBÜS: Diğer taraftan günümüzde özel araçları aratmayan bir konfor sunan şehirlerarası otobüsleri de, Seferihisar’a gidiş için kullanabilirsiniz. Bu takdirde önce İzmir’e gelmeniz gerekiyor doğal olarak. İzmir Otogarı’na geldiğinizde, otobüs firmasının servisiyle Üçkuyular (Fahrettin Altay) semtine gelip oradan Seferihisar’a ulaşım sağlayan Seferihisar (veya Ürkmez) dolmuşlarına (minibüs) binebilirsiniz.

İzmir Üçkuyular’dan (Fahrettin Altay) hareket eden düzenli otobüs ve dolmuş seferleri ile Seferihisar’a ulaşım sağlanmaktadır. İlçeye şehir içi ESHOT otobüs ulaşımını kullanarak gitmek isterseniz: 730 SEFERİHİSAR – F.ALTAY Aktarma Merkezi otobüs hattını kullanarak ulaşabiliyorsunuz. Bu seçenek kullanılırsa biliniz ki İzmir Seferihisar otobüs yolculuğu normal olarak 1-1,5 saat arası sürebiliyor.

OTOBÜS TARİFESİ: http://www.eshot.gov.tr/tr/UlasimSaatleri/730/288?AspxAutoDetectCookieSupport=1

Dikkat: Bununla beraber özellikle yaz mevsiminde Seferihisar’a kadar yolcu taşıyan servisler de mevcut, Kamil Koç ve Anadolu firmaları gibi (Yani bir telefon açıp sormakta fayda var).